fid-logotyp-granat

Doradztwo biznesowe

Jesteśmy firmą ekspercką świadczącą usługi doradztwa biznesowego w Polsce od 1996 roku w obszarach: strategii, marketingu, finansów i organizacji przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym dla Zarządów i TOP Managementu w zakresie budowy i wdrożenia strategii rozwoju przedsiębiorstw.


Doradztwo biznesowe

Jesteśmy firmą ekspercką świadczącą usługi doradztwa biznesowego w Polsce od 1996 roku w obszarach: strategii, marketingu, finansów i organizacji przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym dla Zarządów i TOP Managementu w zakresie budowy i wdrożenia strategii rozwoju przedsiębiorstw.


Strategia przedsiębiorstwa

Optymalizacja kosztów i marż

Poprawa efektywności

Rozwój zasobów i kompetencji

Jak pracujemy z Klientami?

Kładziemy duży nacisk na zrozumienie sytuacji i potrzeb Klienta, a także kultury organizacji.
„Naszym celem jest wypracowanie rozwiązań, które przełożą się na sukcesy finansowe naszych Klientów! Każdy Klient jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia.”
„Wierzymy, że tworzymy wartość dla Klienta tylko wtedy, gdy proponujemy niekonwencjonalne rozwiązania budujące ich przewagi konkurencyjne!”
Skupiamy się na nieszablonowych rozwiązaniach, które dadzą klientowi konkretną wartość.
„Budujemy wygrywający zespół, łącząc know-how z wiedzą i doświadczeniem Klienta”.
Mamy własne sprawdzone skuteczne i elastyczne metody i narzędzia realizacji projektów. Doskonaliliśmy je przez lata, tak aby lepiej dopasowywały się do potrzeb i kultury organizacyjnej danego przedsiębiorstwa. 
W pracy z Klientami nie narzucamy rozwiązań. Wypracowujemy je wspólnie.
Kierujemy się zasadami uczciwości, profesjonalizmu i etyki zawodowej. Nie proponujemy naszych usług, dopóki nie mamy pewności, że oferowana przez nas wartość nie przekroczy kosztów tych usług!

Koncepcja „doradztwa edukacyjnego”

W przypadku projektów doradczych takich jak: budowa strategii rozwoju, wdrażanie systemów poprawy efektywności doradzamy ścisłą współpracę konsultantów FIG Polska z kadrą menedżerską Klienta. By stworzyć rozwiązanie unikalne, skuteczne, możliwe do szybkiego wdrożenia trzeba połączenia wiedzy i doświadczenia Klienta z doświadczeniem, wiedzą biznesową i narzędziami konsultantów FIG Polska.

Metodyka realizacji projektu

Gwarantuje włączenie zespołu Klienta w wypracowanie projektu. Przygotowuje również kadrę menedżerską do wdrażania wypracowanych rozwiązań.
Proponowane podejście gwarantuje:
Identyfikowanie się pracowników z wypracowanymi rozwiązaniami, które są wynikiem ścisłej współpracy zespołu Klienta i konsultantów FIG Polska
Trwałość wdrożonych rozwiązań po zakończeniu współpracy z FIG Polska, dzięki edukacji zespołu Klienta oraz zaangażowaniu go w realizację prac
Kontrolę nad realizacją celów zleconego projektu, począwszy od fazy koncepcyjnej do ostatecznego wdrożenia wypracowanych rozwiązań
Niższe koszty korzystania z pomocy doradcy niż w przypadku projektów realizowanych w całości przez zespół konsultantów zewnętrznych.
Etapy realizacji projektu:
Zrozumienie problemów i oczekiwań Klienta oraz ustalenie celów projektu
Propozycja rozwiązania problemu i realizacji projektu
Budowa wspólnego zespołu projektowego
Ścisła współpraca podczas realizacji prac projektowych
Budowa wspólnego zespołu projektowego

Nasz zespół doradców

Nasi doradcy to eksperci – praktycy biznesu, byli szefowie przedsiębiorstw oraz profesjonalni doradcy z bogatym doświadczeniem i sukcesami zawodowymi zdobytymi w kraju i za granicą.
Podczas realizacji projektów doradczych pełnią rolę doradców, analityków, moderatorów, i coachów przekazując zespołowi Klientów niezbędną wiedzę, metodykę i narzędzia umożliwiające sprawną realizację zadań projektowych.
Mają przygotowanie trenerskie i potrafią sprawnie zarządzać projektami.
Nasi eksperci
© Wszystkie prawa zastrzeżone: FIG Polska 2023
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
This site is registered on wpml.org as a development site.